Právě jsme spustili novou verzi členské sekce! Tu původní můžete stále navštívit zde. Našli jste chybu

👋 Vítej. Na rozvoj své firmy už nikdy nebudeš sám/a.

Pokračuj v onboardingu dle instrukcí níže.

1. Doplň si profil ve členské sekci

Scaleupboard je o spolupráci a navazování kontaktů. Abys z členství získal/a co nejvíce, měj svůj profil stále aktuální, aby tě ostatní členové mohli kontaktovat. Do profilu nahraj svou fotografii ve čtvercovém formátu, vyplň své znalosti, nabídni své služby a poptej ostatní členy.

2. Stáhni si aplikaci Slack, nastav si profil a představ se ostatním

POZOR! BEZ APLIKACE SLACK JE ČLENSTVÍ NEFUNKČNÍ.

Slack je srdcem komunity 🖤 . Tato aplikace slouží pro interakci mezi členy 24/7. Můžeš tu pokládat rychlé dotazy, validovat své nápady, sdílet soubory a vzájemně se propojovat. Najdeš zde také informace o hovorech, akcích a novinkách v komunitě

3. Nastav si odběr kalendáře tematických MasterMind skupin

Tematické skupiny jsou obrovským zdrojem know-how. Potkáš se zde s dalšími členy komunity, kteří nejsou součástí tvé kmenové skupiny a získáš další pohledy na rozvoj tvé firmy. Na náhledu kalendáře níže – KLIKNI NA MOŽNOST „Odebírat“.

4. Přidej si do kalendáře celokomunitní offline setkání

5. Přečti si 5 tipů jak ze Scaleupboard získat maximum

Průběh členství v komunitě Scaleupboard

Máš vše hotovo?

Jakub a Martin už se těší na první setkání s tebou.

Pokud máš nějaké dotazy, neváhej je kontaktovat přímo na Slacku.

Jakub Chomát

Customer Success Manager

Jakub je spolu s Martinem osobní průvodce a partner pro majitele firem a CEOs v naší komunitě. Podporuje úspěch a schopnost členů komunity využívat Scaleupboard tak, jak zrovna potřebují, dle toho, v jaké fázi byznysu nebo života právě jsou.

Martin Zoder

Customer Success Manager

Martin je stejně jako Kuba osobní průvodce a partner pro majitele firem a CEOs v naší komunitě. Podporuje úspěch a schopnost členů komunity využívat Scaleupboard tak, jak zrovna potřebují, dle toho, v jaké fázi byznysu nebo života právě jsou.